Kierownik Projektów Badawczych

  • Company: PIBJA – Polski Instytut Badań Jakości Sp. z o.o
  • Job Location: Warsaw, Krakow and Lodz - Poland
  • Date: July 19, 2017 02:00
  • Employment Type: permanent
  • Experience: junior
  • Job Functions:

    Marketing, Research, Communication

Job summary

PIBJA – Polski Instytut Badań Jakości Sp. z o.o. to niezależny instytut badawczy z siedzibą w Warszawie. Prowadzimy niezależne badania różnych segmentów rynku m.in. handlu detalicznego i usług. W swoich projektach skupiamy się głównie na ocenie poziomu jakości obsługi klienta, doradztwa w placówkach firm, szerokości oferty i cen. Przeznaczeniem naszych analiz jest dostarczenie konsumentom użytecznych informacji i umożliwienie im podejmowania lepszych decyzji zakupowych. Prowadzimy podobne projekty w ramach grupy spółek w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Holandii.

Job description

Niedawno ukończyłeś studia w zakresie nauk społecznych lub ekonomii? Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nasza siedziba znajduje się przy Placu Teatralnym w Warszawie. W ramach oferowanego stanowiska będziesz planował i realizował niezależne badania oraz będziesz zaangażowany w aktywności promocyjne związane z naszym znakiem jakości. Odbędziesz również szkolenia w siedzibie spółki w Berlinie.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie badań rynku i obecnych na rynku ofert
  • Opracowanie metodologii badań
  • Prowadzenie badań skoncentrowanych wokół jakości obsługi klienta i doradztwa
  • Nadzór nad projektami „mystery shopper“
  • Analiza danych ilościowych
  • Przygotowanie prezentacji i not prasowych na temat realizowanych badań

Wymagane kwalifikacje:

  • Polski to twój język ojczysty, ale płynnie posługujesz się językiem angielskim i niemieckim
  • Jesteś absolwentem studiów z obszaru nauk społecznych lub ekonomicznych (np. socjologia, ekonomia, psychologia) i masz małe lub nie masz doświadczenia zawodowego
  • Jesteś zaznajomiony z metodami badań społecznych i rynku
  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności Excelem i Power Pointem
  • Jesteś dobrze zorganizowany, pilny i samodzielny
  • Masz analityczny umysł i potrafisz być kreatywny
  • Jesteś zaangażowany i spostrzegawczy

Oferujemy:

  • Pracę przy różnorodnych projektach
  • Duży zakres odpowiedzialności i przestrzeni na własną inicjatywę
  • Płaską strukturę
  • Wymianę know-how w ramach grupy spółek
  • Niezależność i miejsce na realizację Twoich pomysłów

Czekamy na aplikacje emailem zawierające twoje oczekiwania finansowe oraz informacje od kiedy możesz zacząć pracę. Ważne: Czekamy tylko na aplikacje w języku angielskim lub niemieckim.

v1.3.1@w1